Price for Standard Features. VAT included
Pret pentru caracteristici standard. TVA inclus
send a request| Lungime | 5,65 m |
| Lățime | 1,40 m |
| Unghiul oglinzii | - |
| Pescaj | 0,05 m |
| Cizma motor | - |
| Material coca | - |
| Grosime coca | - |
| Greutatea bărcii | 220 kg |
| Încărcătura maximă | - |
| Motor recomandat | 60 hp |
| Capacitate rezervor | - |
| Livewell | - |
| Capacitate persoane | 6 |
| Compartiment lansete | - |