Price for Standard Features. VAT included
Pret pentru caracteristici standard. TVA inclus
send a request| Color: | 6,5 m |
| Lățime | 2,5 m |
| Unghiul oglinzii | - |
| Pescaj | - |
| Cizma motor | 635 mm (L) |
| Material coca | Aluminum |
| Grosime coca | 4 mm / 1/6″ |
| Greutatea bărcii | 525 kg |
| Încărcătura maximă | 1800 kg |
| Motor recomandat | 175 HP |
| Capacitate rezervor | - |
| Livewell | - |
| Capacitate persoane | 14 |
| Compartiment lansete | - |