DESCRIERE
Aceste amplificatoare eficiente, uşor de instalat funcţionează cu sistemul tău stereo compatibil Fusion şi îţi permit să alegi dintre opţiunile de amplificare monobloc, multicanal şi zonale.
- LASĂ MUZICA SĂ MEARGĂ MAI MULT TIMP FĂRĂ A-ŢI DESCĂRCA BATERIA CÂT MAI REPEDE
- FĂRĂ REGLAJE MANUALE ALE SETĂRILOR AUDIO. FUNCŢIA REGLARE UŞOARĂ O FACE PENTRU TINE
- O PRIVIRE ASUPRA INDICATOARELOR CU LED ÎŢI PERMITE SĂ IDENTIFICI DACĂ AMPLIFICATOARELE AU UN SCURTCIRCUIT SAU DACĂ SE SUPRAÎNCĂLZESC
- ACESTE AMPLIFICATOARE AU MAI PUȚINE DISTORSIUNI ȘI ZGOMOT, ASTFEL ÎNCÂT SĂ TE BUCURI DE SUNET DE CALITATE MAI ÎNALTĂ
- CONSOLELE DE MONTARE SUNT INCLUSE PENTRU O INSTALARE SIMPLĂ
ÎN CUTIE
În cutie
- Amplificator monobloc Apollo
- Un amplificator monobloc Apollo
- O consolă de montare
- Un conector de alimentare
- Un conector pentru difuzor
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap plat
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap bombat (pentru console de montare)
- Patru capace pentru şuruburi
- Şablon de montare
- Instrucţiuni de instalare
- Informaţii importante privind siguranţa şi produsul (ISPI)
- Amplificator pe 4 canale monobloc Apollo
- Un amplificator pe 4 canale Apollo
- O consolă de montare
- Un conector de alimentare
- Doi conectori pentru difuzoare cu adaptoare pentru moduri de alimentare de mare putere
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap plat
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap bombat (pentru console de montare)
- Patru capace pentru şuruburi
- Şablon de montare
- Instrucţiuni de instalare
- Informaţii importante privind siguranţa şi produsul (ISPI)
- Amplificator pe 6 canale monobloc Apollo
- Un amplificator pe 6 canale monobloc Apollo
- O consolă de montare
- Un conector de alimentare
- Trei conectori pentru difuzoare cu adaptoare pentru moduri de alimentare de mare putere
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap plat
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap bombat (pentru console de montare)
- Patru capace pentru şuruburi
- Şablon de montare
- Instrucţiuni de instalare
- Informaţii importante privind siguranţa şi produsul (ISPI)
- Amplificator Apollo cu 8 canale
- Un amplificator de canal Apollo 8
- O consolă de montare
- Un conector de alimentare
- Patru conectori pentru difuzoare cu adaptoare pentru moduri de alimentare de mare putere
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap plat
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap bombat (pentru console de montare)
- Patru capace pentru şuruburi
- Şablon de montare
- Instrucţiuni de instalare
- Informaţii importante privind siguranţa şi produsul (ISPI)
- Amplificatorul Apollo pentru zonă
- Un amplificator Apollo pentru zonă
- O consolă de montare
- Trei şuruburi autofiletante de 6
- Cablaj electric
- Instrucţiuni de instalare
- Informaţii importante privind siguranţa şi produsul (ISPI)
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe | |
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| CANALE | Monobloc/4/6/8/Zonă |
| DIMENSIUNI FIZICE (ÎNĂLȚIME) | Monobloc/4/6/8 canale: 180 mm (7,06″) Zonă: 100 mm (3,94″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (LĂȚIME) | Monobloc/4 canale: 235 mm (9,25″) 6 canale: 297 mm (11,69″) 8 canale: 359 mm (14,13″) Zonă: 100 mm (3,94″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | Monobloc/4/6/8 canale: 45 mm (1,75″) Zonă: 40 mm (1,57″) |
| GREUTATE | Monobloc/4 canale: 2,2 kg (4,85 lbs) 6 canale: 2,7 kg (5,95 lbs) 8 canale: 3,15 kg (6,94 lbs) Zonă: 460 g (1,01 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | Monobloc/4/6/8 canale: IPX2 Zonă: IPX7 |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° până la 50° C (32° până la 122° F) |
Audio | |
| CLASA AMPLIFICATORULUI | Clasa D |
|---|---|
| PUTERE NOMINALĂ (RMS) CONTINUĂ (TENSIUNE DE INTRARE DE 14,4 V LA 4 OHMI < 1% THD) | Monobloc: 650 W x 1 4-Canal: 150 W x 4/580 x 2 (punte) 6-Canal: 150 W x 6/580 x 3 (punte) 8-Canal: 150 W x 8/580 x 4 (punte) Zonă: 20 W x 2 |
| PUTERE NOMINALĂ (RMS) CONTINUĂ (TENSIUNE DE INTRARE DE 14,4 V LA 2 OHMI < 1% THD) | Monobloc: 1100 W x 1 4-Canal: 290 W x 4 6-Canal: 290 W x 6 8-Canal: 290 W x 8 Zonă: 30 W x 2 |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+0, -1DB) | 20 Hz-20 kHz |
| SENSIBILITATE INTRARE LA INTRĂRI RCA | Monobloc: 2,15 V RMS 4/6/8 canale: 1,3 V RMS Zonă: 0,45 V RMS |
| INTERVAL TENSIUNE INTRARE LA INTRĂRI RCA | Monobloc: 2,15 V RMS 4/6/8 canale: 1,3 V RMS Zonă: 0,45 V RMS |
| IMPEDANŢĂ DE INTRARE | Monobloc/4/6/8 canale: 22 kΩ Zonă: 9 kΩ |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL ÎN AȘTEPTARE) | Monobloc/4/6/8 canale: < 5 mA la o tensiune de intrare de 14,4 V Zonă: < 1 mA la o tensiune de intrare de 14,4 V |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL INACTIV) | Monobloc: < 0,89 A @ la o tensiune de intrare de 14,4 V. 4 canale: < 1,15 A la o tensiune de intrare de 14,4 V 6 canale: < 1,32 A la o tensiune de intrare de 14,4 V 8 canale: < 1,60 A la o tensiune de intrare de 14,4 V Zonă: < 0,04 A la o tensiune de intrare de 14,4 V |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL MAX) | Monobloc: 87 A 4 canale: 53 A 6 canale: 78 A 8 canale: 104 A Zonă: 10 A |
| CLASIFICAREA SIGURANŢELOR | Monobloc/6/8 canale: Siguranță electronică de 125 A (nu este necesară înlocuirea) 4 canale: Siguranță electronică de 85 A (nu este necesară înlocuirea) Zonă: Siguranţă electronică de 16 A (nu este necesară înlocuirea) |
| MIN. CABLU DE ALIMENTARE/ÎMPĂMÂNTARE DIN CUPRU | Bussmann BK/AMI-030 30 A cu acțiune rapidă |
| PROTEJAT ÎMPOTRIVA APRINDERII (SAE J1171) | Da |
| CIRCUITE DE PROTECŢIE | Tensiune inversă Tensiune de intrare sub/peste Supraîncălzire Scurtcircuit la ieşire |
Reviews
There are no reviews yet.