Price for Standard Features. VAT included
Pret pentru caracteristici standard. TVA inclus
send a request| Lungime | 5.55 m |
| Lățime | 2.28 m |
| Unghiul oglinzii | 19° |
| Pescaj | 390 mm |
| Cizma motor | 635 mm (XL) |
| Material coca | AlMg 4,5 Mn (5083) |
| Grosime coca | 3-4 mm |
| Greutatea bărcii | 760 kg |
| Încărcătura maximă | 1000 kg |
| Motor recomandat | 150-200 |
| Capacitate rezervor | 125 l |
| Livewell | 110 l |
| Capacitate persoane | 6 |
| Compartiment lansete | 6 / 2.7 m |