| Color: | 4,2 m |
| Lățime | 1,92 m |
| Unghiul oglinzii | - |
| Pescaj | - |
| Cizma motor | 508 mm (L) |
| Material coca | Aluminum |
| Grosime coca | 4 mm / 1/6″ |
| Greutatea bărcii | 222 kg |
| Încărcătura maximă | 850 kg |
| Motor recomandat | 60 HP |
| Capacitate rezervor | - |
| Livewell | - |
| Capacitate persoane | 7 |
| Compartiment lansete | - |