Request
| Lungime | 11.60 m |
| Lățime | 3.10 m |
| Pescaj | - |
| Cizma motor | - |
| Material coca | Aluminum hull RIB |
| Grosime coca | 6 mm |
| Greutatea bărcii | 1600 kg |
| Încărcătura maximă | 2500 kg |
| Motor recomandat | 900 hp |
| Capacitate rezervor | 1000 L |
| Livewell | - |
| Capacitate persoane | 18 |
| Compartiment lansete | - |