DESCRIERE
Cu acest amplificator rezistent și ultra-compact cu 4 canale cu spectru complet, care dispune de tehnologie Bluetooth, te poți bucura de fiecare notă, din orice colț al ambarcațiunii.
- DESIGNUL EFICIENT CLASA D
- REDĂ AUDIO CU TEHNOLOGIA BLUETOOTH
- INCLUDE TELECOMANDĂ CU CABLU
- PROTEJAT ÎMPOTRIVA APRINDERII ȘI CU CLASIFICARE IP67, EXCLUZÂND CABLURILE
- CONSTRUCȚIE COMPACTĂ
ÎN CUTIE
- Amplificator cu 4 canale și tehnologie Bluetooth
- Telecomandă
- Suport de montare la suprafață cu patru șuruburi de fixare
- Patru șuruburi de montare pentru amplificator
- Kituri de montare încastrată
- Șablon de montare încastrată pentru telecomandă
- Garnitură impermeabilă pentru telecomandă
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| CANALE | 4 |
| DIMENSIUNI FIZICE (ÎNĂLȚIME) | 47 mm (1,86″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (LĂȚIME) | 185 mm (7,28″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 125 mm (4,9″) |
| TENSIUNE DE FUNCŢIONARE | 9-16 VDC |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP67 |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | -20° – 65° C (-4° – 149° F) |
Audio |
|
| CLASA AMPLIFICATORULUI | Clasa D |
|---|---|
| PUTERE NOMINALĂ (RMS) CONTINUĂ (TENSIUNE DE INTRARE DE 14,4 V LA 4 OHMI < 1% THD) | 40 W x 4 / 100 W x 2 (Punte) |
| PUTERE NOMINALĂ (RMS) CONTINUĂ (TENSIUNE DE INTRARE DE 14,4 V LA 2 OHMI < 1% THD) | 50 W x 4 |
| RAPORT SEMNAL-ZGOMOT, RAPORTAT LA 1 W | > 70 dB |
| THD+N LA PUTERE NOMINALĂ | <1% la 4 Ω pe canal |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+0, -1DB) | 20 Hz – 20 kHz |
| SENSIBILITATE INTRARE LA INTRĂRI RCA | 200mV-8VRMS |
| INTERVAL TENSIUNE INTRARE LA INTRĂRI RCA | Comutabil de la 200 mV – 2 V RMS (scăzut) la 800 mV – 8 V RMS (ridicat) |
| IMPEDANŢĂ DE INTRARE | 11 kΩ (ridicat) 20 kΩ (scăzut) |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL ÎN AȘTEPTARE) | <1mA |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL INACTIV) | 700-750mA |
| CLASIFICAREA SIGURANŢELOR | 35A |
| TIP(URI) DE SIGURANȚE RECOMANDATE | AFS, AGU sau MaxiFuse |
| MIN. CABLU DE ALIMENTARE/ÎMPĂMÂNTARE DIN CUPRU | Cablu 4 AWG |
| CIRCUITE DE PROTECŢIE | Tensiune de intrare sub/peste Supraîncălzire Scurtcircuit la ieşire |
Procesare semnal |
|
| AMPLIFICARE BAS | Da |
|---|---|
| AMPLIFICARE A BASULUI PRIN EGALIZATOR (ÎNTRE 0 ȘI +18 DB LA 37 HZ) | Da |
Reviews
There are no reviews yet.