DESCRIERE
Aceste amplificatoare eficiente, uşor de instalat funcţionează cu sistemul tău stereo compatibil Fusion şi îţi permit să alegi dintre opţiunile de amplificare monobloc, multicanal şi zonale.
- LASĂ MUZICA SĂ MEARGĂ MAI MULT TIMP FĂRĂ A-ŢI DESCĂRCA BATERIA CÂT MAI REPEDE.
- FĂRĂ REGLAJE MANUALE ALE SETĂRILOR AUDIO. FUNCŢIA REGLARE UŞOARĂ O FACE PENTRU TINE.
- O PRIVIRE ASUPRA INDICATOARELOR CU LED ÎŢI PERMITE SĂ IDENTIFICI DACĂ AMPLIFICATOARELE AU UN SCURTCIRCUIT SAU DACĂ SE SUPRAÎNCĂLZESC.
- ACESTE AMPLIFICATOARE AU MAI PUȚINE DISTORSIUNI ȘI ZGOMOT, ASTFEL ÎNCÂT SĂ TE BUCURI DE SUNET DE CALITATE MAI ÎNALTĂ.
- CONSOLELE DE MONTARE SUNT INCLUSE PENTRU O INSTALARE SIMPLĂ.
ÎN CUTIE
- Un amplificator monobloc Apollo
- O consolă de montare
- Un conector de alimentare
- Un conector pentru difuzor
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap plat
- Patru şuruburi autofiletante de 8 cu cap bombat (pentru console de montare)
- Patru capace pentru şuruburi
- Şablon de montare
- Instrucţiuni de instalare
- Informaţii importante privind siguranţa şi produsul (ISPI)
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| CANALE | Monobloc |
| DIMENSIUNI FIZICE (ÎNĂLȚIME) | 180 mm (7,06″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (LĂȚIME) | 235 mm (9,25″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 45 mm (1,75″) |
| GREUTATE | 2,2 kg (4,85 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IPX2 |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° până la 50° C (32° până la 122° F) |
Audio |
|
| CLASA AMPLIFICATORULUI | Clasa D |
|---|---|
| PUTERE NOMINALĂ (RMS) CONTINUĂ (TENSIUNE DE INTRARE DE 14,4 V LA 4 OHMI < 1% THD) | 650 W x 1 |
| PUTERE NOMINALĂ (RMS) CONTINUĂ (TENSIUNE DE INTRARE DE 14,4 V LA 2 OHMI < 1% THD) | 1100 W x 1 |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+0, -1DB) | 20 Hz-20 kHz |
| SENSIBILITATE INTRARE LA INTRĂRI RCA | 2,15 V RMS |
| INTERVAL TENSIUNE INTRARE LA INTRĂRI RCA | 2,15 V RMS |
| IMPEDANŢĂ DE INTRARE | 22 kΩ |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL ÎN AȘTEPTARE) | < 5 mA la o tensiune de intrare de 14,4 V |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL INACTIV) | < 0,89 A @ la o tensiune de intrare de 14,4 V. |
| CONSUM DE CURENT (ÎN MODUL MAX) | 87 A |
| CLASIFICAREA SIGURANŢELOR | Siguranță electronică de 125 A (nu este necesară înlocuirea) |
| MIN. CABLU DE ALIMENTARE/ÎMPĂMÂNTARE DIN CUPRU | Bussmann BK/AMI-030 30 A cu acțiune rapidă |
| PROTEJAT ÎMPOTRIVA APRINDERII (SAE J1171) | Da |
| CIRCUITE DE PROTECŢIE | Tensiune inversă Tensiune de intrare sub/peste Supraîncălzire Scurtcircuit la ieşire |





Reviews
There are no reviews yet.