DESCRIERE
Bucură-te de un sunet spectaculos. Subwooferele Signature Series 3i oferă un sunet spectaculos prin frecvenţele joase premium îmbunătăţindu-ţi experienţa audio.
- Sunetul premium foarte clar este potrivit pentru mediul marin.
- Conectorii rezistenţi la apă simplifică instalarea şi oferă un nivel superior de protecţie.
- Designul marin testat riguros are o clasă de rezistenţă IP65.
- Disponibile în varianta clasică de 10″, precum şi în varianta sport de 10″ sau 12″.
- Sistemul de iluminare CRGBW LED creează o atmosferă minunată pe ambarcaţiunea ta.
- Create pentru a rezista sezon după sezon, Subwooferele coaxiale marine Fusion Signature Series 3i includ o garanţie de 3 ani.
ÎN CUTIE
- Un subwoofer (pe baza selecţiei tale)
- 6 şuruburi de montare din oţel inoxidabil Phillips, 4,8 mm x 50 mm (calibru 10 x 2”)
- Ansamblu de cabluri rezistente la apă cu conector cu 2 pini (5,9″ (150 mm))
- Ansamblu de cabluri rezistente la apă cu conector cu 6 pini (5,9″ (150 mm), stil sportiv numai cu modelele cu LED-uri)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe | |
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 10″/12″ |
| CULOARE | 10″: alb clasic sau alb sport sau gri sport 12″: alb sport sau gri sport |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 10″ (clasic/sport): 275 mm (10,83″) 12″ (sport): 356 mm (14,02″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 10″ (clasic): 162mm (6,38″) 10″ (sport): 172mm (6,77″) 12″ (sport): 254mm (10″) |
| GREUTATE | 10″ (clasic): 5,06 kg (11,2 lbs) 10″ (sport): 4,98 kg (11 lbs) 10″ (sport) cu CRGBW: 5,12 kg (11,3 lbs) 12″ (sport): 10,93 kg (24,1 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| TIP DIFUZOR | Subwoofer |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 10″: 300 W 12″: 700 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 86 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 10″: 30 Hz-2 kHz 12″: 20 Hz-2 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| PUTERE RECOMANDATĂ AMPLIFICATOR (RMS) | 10″: 50-600 W 12″: 200-1000 W |
| ILUMINARE LED | Da – CRGBW (doar pentru anumite modele sport) |
| TENSIUNE DE ALIMENTARE LED | 10,8-16 V c.c. (doar pentru anumite modele sport) |
| CURENT DE SARCINĂ LED LA 14,4 V C.C. (MAX) | 300 mA (doar pentru anumite modele sport) |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° – 50° C (32° – 122° F) |
| MATERIAL CON | Con din polipropilenă cu garnitură din cauciuc |
Reţea Electrică | |
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 10″: 520 cm (205″) 12″: 460 cm (181″) |
|---|---|
Conexiuni | |
| CONEXIUNI BOXE | Conductor de alimentare cu conector bidirecțional rezistent la apă, 150mm (5,9″) |
|---|---|
| CONEXIUNE PENTRU LED-URI | Conductor de alimentare cu conector cu 6 căi rezistent la apă, 150 mm (5,9″) (doar pentru anumite modele sport) |
Dimensiuni montare | |
| SPAŢIU DIAMETRU PENTRU MONTARE | 10″: 223mm (8,78″) 12″: 306mm (12,05″) |
|---|---|
| ADÂNCIMEA SPAŢIULUI LIBER PENTRU MONTARE | 10″: 133 mm (5,24″) 12″: 207mm (8,15″) |
| PROEMINENȚĂ FRONTALĂ A GRILEI | 10″: 42 mm (1,65″) 12″: 50 mm (1,97″) |






Reviews
There are no reviews yet.