DESCRIERE
Bucură-te de sunet de calitate şi iluminare LED RGB multicoloră pentru a-ţi îmbunătăţi experienţa de navigare cu seria de difuzoare Fusion EL.
- Bucură-te de iluminare LED RGB multicoloră (numai la modelele sport cu LED) pentru a-ţi îmbunătăţi experienţa de navigare.
- Conul din propilenă turnat prin injecţie oferă o reproducere a sunetului foarte clară.
- Suportul cu o adâncime redusă asigură versatilitate sporită în timpul instalării.
- Difuzoarele au o dimensiune de 6,5″ şi sunt disponibile cu grile atât în stil clasic, cât şi sport.
- Design rezistent la sare, ceaţă şi radiaţii UV conceput pentru condiţiile dificile ale mediului marin.
ÎN CUTIE
- O pereche de difuzoare (în funcţie de modelul pe care îl alegi)
- 12 şuruburi Phillips din oţel inoxidabil pentru montare (4,2 mm x 25,4 mm (diametru 8 x 1″))
- Două cabluri pentru difuzor de 20 ft. (6 metri)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe | |
| GARANŢIE | 1 an |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 6,5″ |
| CULOARE | Negru clasic sau alb clasic sau gri sport |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 6,5″ (Classic): 6,93″ x (176 mm) 6,5″ (Sports): 6,93″ (176 mm) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 6,5″ (Classic): 2,26″ (57,5 mm) 6,5″ (Sports): 2,32″ (59 mm) |
| GREUTATE | 0,57 kg (1,26 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| TIP DIFUZOR | Spectru de frecvenţă complet |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 20 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 88 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 45 Hz-16 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| PUTERE RECOMANDATĂ AMPLIFICATOR (RMS) | 15-60 W/canal |
| ILUMINARE LED | Da – RGB (doar pentru anumite modele sport) |
| TENSIUNE DE ALIMENTARE LED | 10,8-16 V c. c. (doar pentru anumite modele sport) |
| CURENT DE SARCINĂ LED LA 14,4 V C.C. (MAX) | 150 mA (doar pentru anumite modele sport) |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 32° – 122° F (0° – 50° C) |
| MATERIAL CON | Con din polipropilenă cu garnitură din pânză |
Reţea Electrică | |
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 254 cm (100″) |
|---|---|
Conexiuni | |
| CONEXIUNI BOXE | Conectori papuc |
|---|---|
| CONEXIUNE PENTRU LED-URI | Conectori tip glonț (doar pentru anumite modele sport) |
Dimensiuni montare | |
| SPAŢIU DIAMETRU PENTRU MONTARE | 130 mm (5,12″) |
|---|---|
| ADÂNCIMEA SPAŢIULUI LIBER PENTRU MONTARE | 43 mm (1,69″) |
| PROEMINENȚĂ FRONTALĂ A GRILEI | 19 mm (0,75″) |




Reviews
There are no reviews yet.