DESCRIERE PRODUS OSCULATI CUTIE ETANȘĂ PENTRU SIGURANȚE LAMELARE 6 LOCAȘURI
Cutia etanșă Osculati pentru siguranțe lamelare este concepută pentru utilizare cu siguranțe standard, mini și micro. Are 6 locașuri pentru siguranțe și dimensiune compactă a bazei pentru instalații electrice. Cutia este prevăzută cu capac transparent, garnitură etanșă și terminale tip baionetă. Suportă o capacitate maximă totală de 45 A, cu o capacitate maximă de 15 A pentru o singură siguranță.
Specificații |
|
| SUPORTURI SIGURANȚE | 6 |
|---|---|
| BAZĂ | 100×31 mm |
| CAPACITATE MAXIMĂ | 45 A |
| CAPACITATE MAXIMĂ PENTRU O SIGURANȚĂ | 15 A |
Date livrare |
|
| UOM | PZ |
|---|---|
| ÎNĂLȚIME | 4 cm |
| LĂȚIME | 5 cm |
| LUNGIME | 11 cm |
| GREUTATE | 0.08 kg |
| VOLUM | 210 cm³ |
Reviews
There are no reviews yet.