DESCRIERE PRODUS OSCULATI ÎNTRERUPĂTOR TERMIC EXTERN 60 A
Întrerupătorul termic extern Osculati 60 A este un comutator resetabil pentru protecție electrică marină. Poate fi eliberat cu ajutorul unei manete dedicate și funcționează atât ca siguranță, cât și ca întrerupător. Întrerupătorul este fabricat conform standardelor USA SAE J1171 / SAE J1625. Suportă o tensiune maximă admisă de 42 V și funcționează într-un interval de temperatură de -32° până la +82°C.
Specificații |
|
| COD | 02.751.60 |
|---|---|
| VERSIUNE | Externă |
| GARNITURĂ OPȚIONALĂ | – |
| SARCINĂ MAXIMĂ | 60 A |
Date livrare |
|
| UOM | PZ |
|---|---|
| ÎNĂLȚIME | 5 cm |
| LĂȚIME | 7 cm |
| LUNGIME | 5 cm |
| GREUTATE | 0.11 kg |
| VOLUM | 175 cm³ |
Reviews
There are no reviews yet.