DESCRIERE
Un design mecanic excepţional şi o inginerie acustică extraordinară au creat noile subwoofere maritime îmbunătăţite Signature seria 3, care oferă frecvenţe joase premium pentru o experienţă de divertisment audio cu adevărat memorabilă.
- DESCOPERIŢI CELE MAI BUNE SUBWOOFERE MARITIME DIN INDUSTRIE CU ILUMINARE LED CRGBW.
- NOILE SUBWOOFERE MARITIME SIGNATURE SERIA 3 AU ACUM O PUTERE MAXIMĂ SPORITĂ DE 600 DE WAŢI.
- BUCURAŢI-VĂ DE O REDARE A BASULUI LA REZOLUŢIE MARE, ASIGURATĂ DE CONUL DIN POLIPROPILENĂ DE CALITATE.
- CU O PUTERE REALĂ SPORITĂ, BOBINA MOBILĂ ASIGURĂ UN SUNET CARE SE REGĂSEŞTE DOAR LA SUBWOOFERELE SIGNATURE SERIA 3.
- SUBWOOFERELE SUNT DISPONIBILE ÎN DESIGNURI DE 10 INCHI (25 CM) CU GRILE ATÂT CLASICE, CÂT ŞI SPORT.
- PROIECTATE PENTRU A REZISTA SEZON DUPĂ SEZON, SUBWOOFERELE INCLUD O GARANŢIE DE 3 ANI.
ÎN CUTIE
- Un subwoofer (pe baza selecţiei dvs.)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU X ADÂNCIME) | 12″ Sports: 14.02″ x 10″ (356 x 254 mm) 10″ Classic: 10.83″ x 6.38″ (275 x 162 mm) 10″ Sports: 10.83″ x 6.77″ (275 x 172 mm) |
|---|---|
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| DIMENSIUNE DIFUZOR | 10 |
| PUTERE MAXIMĂ (WAȚI) | 600 W |
| SENSIBILITATE (1 W / 1 M) | 86 dB |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 ohmi |
| PUTERE RECOMANDATĂ AMPLIFICATOR (RMS) | 50-600 W |
| ILUMINARE LED | Da – CRGBW (doar pentru modelele sport) |
| TENSIUNE DE ALIMENTARE LED | 10,8-16 Vcc (doar pentru modelele sport) |
| CURENT DE SARCINĂ LED @ 14,4 VCC | 300 mA (doar pentru modelele sport) |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 32° – 122° F (0° – 50° C) |
| DIAMETRU BOBINĂ VOCALĂ | 2″ |
| MATERIAL CON | Con din polipropilenă cu garnitură din cauciuc |
| DISTANŢA DE SIGURANŢĂ FAŢĂ DE BUSOLĂ | 205″ (520 cm) |
| GARANŢIE | 3 ani |
| SPAŢIU DIAMETRU PENTRU MONTARE | 8.78″ (223 mm) |
| SPAŢIU ADÂNCIME PENTRU MONTARE | 5.24″ (133 mm) |
Recomandări pentru închidere optimă |
|
| VOLUM CUTIE ETANŞĂ (UMPLUTĂ COMPLET CU MATERIAL ABSORBANT) | 0,6 picioare cubice (17,2 L) |
|---|---|
| VOLUM CUTIE CU PORT (ORIFICIU DE VENTILARE) (CĂPTUŞITĂ CU MATERIAL ABSORBANT) | 1,6 picioare cubice (45 L) |
| DIAMETRU PORT | 4″ (104 mm) |
| LUNGIME PORT | 10.43″ (265 mm) |













Reviews
There are no reviews yet.