DESCRIERE
Fii gata de acţiune. Difuzoarele de tip wake tower Signature Series 3i produc un sunet premium care se propagă cu uşurinţă şi care îţi oferă o experienţă îmbunătăţită.
- BUCURĂ-TE DE UN SUNET PREMIUM, OPTIMIZAT SPECIAL PENTRU AMBARCAŢIUNILE DE TIP WAKE.
- DESIGNUL MARIN ARE O CLASĂ DE REZISTENŢĂ IP65.
- SUNT DISPONIBILE MAI MULTE ACCESORII PENTRU MONTARE.
- DISPONIBIL ÎN VARIANTA DE 6,5″ ŞI 8,8″ CU GRILE SPORT.
- SISTEMUL DE ILUMINARE CRGBW LED CREEAZĂ O ATMOSFERĂ MINUNATĂ PE AMBARCAŢIUNEA TA.
- CREATE PENTRU A REZISTA SEZON DUPĂ SEZON, DIFUZOARE MARINE DE TIP WAKE TOWER FUSION SIGNATURE SERIES 3I INCLUD O GARANŢIE DE 3 ANI.
ÎN CUTIE
- O pereche de difuzoare pentru turn „wake” (în funcţie de modelul pe care îl alegeţi)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 6,5″/8,8″ |
| CULOARE | Alb sport sau negru sport |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 6,5″: 176 mm (6,93″) 8,8″: 224 mm (8,82″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 6,5″: 234 mm (9,21″) 8,8″: 385 mm (15,16″) |
| GREUTATE | 6,5″: 2,13 kg (4,7 lbs) 8,8″: 4,5 kg (9,9 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| TIP DIFUZOR | Coaxial |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 6,5″: 75 W 8,8″: 130 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 6,5″: 90 dB 8,8″/8,8″: 91 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 6,5″: 70 Hz-22 kHz 8,8″: 50 Hz-20 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| ILUMINARE LED | Da – CRGBW |
| TENSIUNE DE ALIMENTARE LED | 10,8-16 V c.c. |
| CURENT DE SARCINĂ LED LA 14,4 V C.C. (MAX) | 300 mA |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° – 50° C (32° – 122° F) |
| MATERIAL CON | Tehnologia CURV Cone cu cauciuc pentru sunet surround |
| TIP DIFUZOR PENTRU FRECVENŢE ÎNALTE | Tip dome, cu membrană din mătase |
Reţea Electrică |
|
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 6,5″: 310 cm (122″) 8,8″: 412 cm (162″) |
|---|---|
Conexiuni |
|
| CONEXIUNI BOXE | Conectori papuc |
|---|---|
| CONEXIUNE PENTRU LED-URI | Conectori tip glonț |




Reviews
There are no reviews yet.