DESCRIERE
Bucuraţi-vă de o acustică cu performanţe ridicate şi protecţie sporită la factorii de mediu, la un preţ de gamă medie, cu difuzoarele seria XS de la Fusion.
- CONUL DIN PROPILENĂ TURNAT PRIN INJECŢIE OFERĂ O REPRODUCERE A SUNETULUI FOARTE CLARĂ.
- DIFUZORUL PENTRU FRECVENŢE ÎNALTE DE TIP DOME CU MEMBRANĂ DIN ALUMINIU OFERĂ UN RĂSPUNS ÎN FRECVENŢĂ SUPERIOR FĂRĂ ÎNTRERUPERI ŞI EFICIENŢĂ SPORITĂ.
- CU UN PROGRES ÎN PUTEREA REALĂ, BOBINA VOCALĂ OFERĂ O EXPERIENŢĂ A SUNETULUI DE CALITATE SUPERIOARĂ.
- DIFUZOARELE SUNT DISPONIBILE ÎN MODELE DE 4″, 6,5″ ŞI 7,7″ CU GRILE ATÂT CLASICE, CÂT ŞI SPORT.
- PROIECTATE PENTRU A REZISTA SEZON DUPĂ SEZON, DIFUZOARELE INCLUD O GARANŢIE DE 3 ANI.
ÎN CUTIE
- O pereche de difuzoare XS-F65CWB
- 12 şuruburi de montare din oţel inoxidabil Phillips (4,2 mm x 25,4 mm / calibru 8 x 1”)
- Grile difuzor (1 pereche alb clasic/1 pereche negru clasic)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 6,5″ |
| CULOARE | Alb/negru clasic |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 6,5″ clasic: 177 mm (6.97″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 6,5″ clasic: 81 mm (3,19″) |
| GREUTATE | 6,5″ clasic: 1,2 kg (2,65 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| TIP DIFUZOR | Coaxial |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 6,5″: 50 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 6,5″: 91 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 6,5″: 80 Hz-18 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| ILUMINARE LED | Nu |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° to 50° C (32° to 122° F) |
| MATERIAL CON | 6,5″: Con din polipropilenă cu garnitură din pânză |
| TIP DIFUZOR PENTRU FRECVENŢE ÎNALTE | Cupolă de aluminiu |
Reţea Electrică |
|
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 6,5″: 310 cm (122″) |
|---|---|
Conexiuni |
|
| CONEXIUNI BOXE | Conectori papuc |
|---|---|
Dimensiuni montare |
|
| SPAŢIU DIAMETRU PENTRU MONTARE | 6,5″: 135 mm (5.31″) |
|---|---|
| ADÂNCIMEA SPAŢIULUI LIBER PENTRU MONTARE | 6,5″: 67 mm (2.64″) |
| PROEMINENȚĂ FRONTALĂ A GRILEI | 6,5″: 19 mm (0.75″) |









Reviews
There are no reviews yet.