DESCRIERE
Bucuraţi-vă de frecvenţe joase cu performanţe ridicate cu subwooferele seria XS de la Fusion – proiectate să adauge o altă dimensiune experienţei dvs. audio pe apă, la un preţ de gamă medie.
- CREAŢI O ZONĂ AUDIO 2.1 PENTRU A REDUCE COSTURILE SISTEMULUI ŞI A SIMPLIFICA INSTALAREA.
- BUCURAŢI-VĂ DE O REDARE A BASULUI LA REZOLUŢIE MARE, ASIGURATĂ DE CONUL DIN POLIPROPILENĂ DE CALITATE.
- CU UN PROGRES ÎN PUTEREA REALĂ, BOBINA VOCALĂ OFERĂ O EXPERIENŢĂ A SUNETULUI DE CALITATE SUPERIOARĂ.
- SUBWOOFERELE SUNT DISPONIBILE ÎN MODELE DE 10″ CU GRILE ATÂT CLASICE, CÂT ŞI SPORT.
- PROIECTATE PENTRU A REZISTA SEZON DUPĂ SEZON, SUBWOOFERELE INCLUD O GARANŢIE DE 3 ANI.
ÎN CUTIE
- Subwoofer XS-S10CWB
- 6 şuruburi de montare din oţel inoxidabil Phillips (4,8 mm x 50 mm / calibru 10 x 2”)
- Grile difuzor (1 albă clasic/1 neagră clasic)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 10″ |
| CULOARE | Alb/negru clasic |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 10″ (clasic): 274 mm (10.79″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 10″ (clasic): 142 mm (5,59″) |
| GREUTATE | 2,8 kg (6,17 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| TIP DIFUZOR | Subwoofer |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 120 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 87 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 30 Hz-2 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| ILUMINARE LED | Nu |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° to 50° C (32° to 122° F) |
| MATERIAL CON | Con din polipropilenă cu garnitură din cauciuc |
Reţea Electrică |
|
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 370 cm (146″) |
|---|---|
Conexiuni |
|
| CONEXIUNI BOXE | Conectori papuc |
|---|---|
Dimensiuni montare |
|
| SPAŢIU DIAMETRU PENTRU MONTARE | 223 mm (8.78″) |
|---|---|
| ADÂNCIMEA SPAŢIULUI LIBER PENTRU MONTARE | 113 mm (4.45″) |
| PROEMINENȚĂ FRONTALĂ A GRILEI | 37 mm (1.46″) |









Reviews
There are no reviews yet.