DESCRIERE
Bucuraţi-vă de o acustică cu performanţe ridicate, protecţie sporită la factorii de mediu şi iluminare multicoloră RGB LED cu difuzoarele seria XS de la Fusion.
- BUCURĂ-TE DE ILUMINARE LED RGB MULTICOLORĂ PENTRU A-ŢI ACCENTUA EXPERIENŢA DE NAVIGARE.
- CONUL DIN PROPILENĂ TURNAT PRIN INJECŢIE OFERĂ O REPRODUCERE A SUNETULUI FOARTE CLARĂ.
- DIFUZORUL PENTRU FRECVENŢE ÎNALTE DE TIP DOME CU MEMBRANĂ DIN ALUMINIU OFERĂ UN RĂSPUNS ÎN FRECVENŢĂ SUPERIOR FĂRĂ ÎNTRERUPERI ŞI EFICIENŢĂ SPORITĂ.
- CU UN PROGRES ÎN PUTEREA REALĂ, BOBINA VOCALĂ OFERĂ O EXPERIENŢĂ A SUNETULUI DE CALITATE SUPERIOARĂ.
- DIFUZOARELE SUNT DISPONIBILE ÎN MODELE DE 4″, 6,5″ ŞI 7,7″ CU GRILE ATÂT CLASICE, CÂT ŞI SPORT.
- PROIECTATE PENTRU A REZISTA SEZON DUPĂ SEZON, DIFUZOARELE INCLUD O GARANŢIE DE 3 ANI.
ÎN CUTIE
- O pereche de difuzoare XS-FL77SPGW
- 12 şuruburi de montare din oţel inoxidabil Phillips (4,2 mm x 25,4 mm / calibru 8 x 1”)
- Grile difuzor (1 gri sport/1 albă sport)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 7,7″ |
| CULOARE | Gri/alb sport |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 7,7″ sport: 196 mm (7,72″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 7,7″ sport: 97 mm (3,82″) |
| GREUTATE | 7,7″ sport cu RGB: 1,9 kg (4,19 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP65 |
| TIP DIFUZOR | Coaxial |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 7,7″: 60 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 7,7″: 92 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 7,7″: 70 Hz-18 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| ILUMINARE LED | Da – RGB |
| TENSIUNE DE ALIMENTARE LED | 10,8-16 V c. c. |
| CURENT DE SARCINĂ LED LA 14,4 V C.C. (MAX) | 150 mA |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 0° până la 50° C (32° până la 122° F) |
| MATERIAL CON | 7,7″: Con din polipropilenă cu garnitură din pânză |
| TIP DIFUZOR PENTRU FRECVENŢE ÎNALTE | Cupolă de aluminiu |
Reţea Electrică |
|
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 7,7″: 400 cm (157,5″) |
|---|---|
Conexiuni |
|
| CONEXIUNI BOXE | Conectori papuc |
|---|---|
| CONEXIUNE PENTRU LED-URI | Conectori tip glonț |
Dimensiuni montare |
|
| SPAŢIU DIAMETRU PENTRU MONTARE | 7,7″: 162 mm (6,38″) |
|---|---|
| ADÂNCIMEA SPAŢIULUI LIBER PENTRU MONTARE | 7,7″: 77 mm (3,03″) |
| PROEMINENȚĂ FRONTALĂ A GRILEI | 7,7″: 23 mm (0,91″) |









Reviews
There are no reviews yet.