DESCRIERE
Boxele de tip wake tower din seria Fusion XS de 6,5″ asigură o acustică de înaltă performanță şi iluminare multicoloră cu RGB LED pentru ambarcațiunea ta, îmbunătățind experiențele tale de mare viteză pe apă, cu un sunet de calitate.
- BUCURĂ-TE DE ILUMINARE LED RGB MULTICOLORĂ PENTRU A-ŢI ACCENTUA EXPERIENŢA DE NAVIGARE.
- CARCASA CONCEPUTĂ CU PRECIZIE ESTE OPTIMIZATĂ SPECIAL PENTRU UTILIZAREA PE BĂRCI DE TIP WAKE.
- CONUL DIN PROPILENĂ TURNAT PRIN INJECŢIE (IMPP) OFERĂ O REPRODUCERE A SUNETULUI FOARTE CLARĂ.
- DESIGNUL COMPACT PERMITE OPȚIUNI DE INSTALARE MAI VERSATILE LA BORDUL AMBARCAȚIUNII TALE DE TIP WAKE.
- PERSONALIZEAZĂ STILUL PENTRU A SE POTRIVI GUSTURILOR TALE CU AJUTORUL GRILELOR PENTRU ACCESORII UŞOR INTERSCHIMBABILE (COMERCIALIZATE SEPARAT).
- PROIECTATE PENTRU A REZISTA SEZON DUPĂ SEZON, DIFUZOARELE DE TIP WAKE TOWER AU GARANŢIE PE 3 ANI.
ÎN CUTIE
- O pereche de difuzoare de tip wake tower (în funcţie de modelul selectat)
- Documentaţie
SPECIFICATII
Caracteristici Fizice şi Performanţe |
|
| GARANŢIE | 3 ani |
|---|---|
| DIMENSIUNI | 6,5″ |
| CULOARE | Alb sport sau negru sport |
| DIMENSIUNI FIZICE (DIAMETRU) | 177 mm (6,97″) |
| DIMENSIUNI FIZICE (ADÂNCIME) | 223 mm (8,78″) |
| GREUTATE | 2 kg (4,41 lbs) |
| RATING DE PROTECȚIE ÎMPOTRIVA PĂTRUNDERII APEI ȘI PRAFULUI | IP67 |
| TIP DIFUZOR | Coaxial |
| GESTIONARE PUTERE CONTINUĂ (RMS) | 120 W |
| SENSIBILITATE (SPL LA 1 W/1 M) | 91 dB |
| RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ (+/- 3 DB) | 80 Hz-18 kHz |
| IMPEDANŢĂ NOMINALĂ | 4 Ω |
| ILUMINARE LED | Da – RGB |
| TENSIUNE DE ALIMENTARE LED | 10,8-16 V c. c. |
| CURENT DE SARCINĂ LED LA 14,4 V C.C. (MAX) | 150 mA |
| INTERVAL DE TEMPERATURĂ DE FUNCŢIONARE | 32° – 122° F (0° – 50° C) |
| MATERIAL CON | Con din polipropilenă cu garnitură din pânză |
| TIP DIFUZOR PENTRU FRECVENŢE ÎNALTE | Cupolă de aluminiu |
Reţea Electrică |
|
| DISTANȚĂ DE SIGURANȚĂ BUSOLĂ | 310 cm (122″) |
|---|---|
Conexiuni |
|
| CONEXIUNI BOXE | Conectori papuc |
|---|---|
| CONEXIUNE PENTRU LED-URI | Conectori tip glonț |









Reviews
There are no reviews yet.